Të reja nga Adelina Berisha

By

Këngëtarja Adelina Berisha pas tre muajsh ka gati një këngë të re.

Ky projekt do e ketë si fabulë të tij një dashuri të humbur dhe do të vijë edhe me videoklip të vizuelizuar nga Imagine Films.

Kënga e cila publikohet për pak ditë vjen pas ‘Coco’ dhe duket se është në sinkron edhe me sezonin vjeshtor në të cilin kryesisht ato që preferohen janë baladat me temë dashurie. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm