Kush janë yjet që nuk kanë qenë kurrë në Met Gala?

By

Të gjithë duan ta dinë se si krijohet lista vjetore e të ftuarve në Met Gala.

Megjithatë, procesi i ftesave është shumë sekret. Edhe pse shumë yje janë ftuar të jenë pjesë e mbrëmjes gala, ka shumë yje të tjerë që nuk kanë shkelur kurrë tapetin e kuq të Met Gala.

Emrat si Britney Spears, Angelina Jolie, Kate Middleton, Meghan Markle, Drake dhe Adele nuk kanë ecur tapetin e kuq të mbrëmjes më të madhe të modës. Kjo nuk do të thotë qe ata nuk kanë pranuar ftesë kurrë, mirëpo ata nuk morrën pjesë asnjëherë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm