Dua Lipa mahnit në Kanë, vesh fustanin e kuq dramatik (FOTO)

By

Mbrëmë të famshmit botërorë, kanë shkëlqyer në tapetin e kuq të Kanës në Francë, për ngjarjen e përvitshme amfAR – dhe dukja e tyre ishte e pabesueshme.

E në mesin e të gjithë të famshmëve, Dua Lipa po veçohej me fustanin e saj në ngjyrë të kuqe-portokalli të punuar me pupla, nga koleksioni i Valentinos për pranverë.

Image result for DUA LIPA amfAR 2019

Këngëtarja e kishte kombinuar këtë fustan dramatik, me një palë sandale stiletos minimale dhe po dukej e mahnitshme.

Image result for DUA LIPA amfAR 2019

Ndërsa flokët e saja, ishin kapur prapa për të nxjerrë në pah tiparet e bukura të fytyrë së Lipës. /Prive.al

Dua Lipa, valentino spring 2019 couture gown, celebrity style, legs, feathesrs, strappy sandals, couture,amfAR's 26th Cinema Against AIDS Gala, Arrivals, 72nd Cannes Film Festival, France - 23 May 2019The star-studded event will include a black-tie dinner, a celebrity-filled live auction, a runway show of exclusive looks curated by Carine Roitfeld, and special performances by Mariah Carey, Dua Lipa, Tom Jones, and The Struts. amfAR, The Foundation for AIDS Research, is one of the world's leading nonprofit organizations dedicated to the support of AIDS research, HIV prevention, treatment education, and advocacy. Since 1985, amfAR has invested nearly $550 million in its programs and has awarded more than 3,300 grants to research teams worldwide

 

 

 

 

Artikuj të ngjashëm