Beart Rexhepi merr një gjobë të majme

By

Së fundmi, Beart Rexhepi është ndaluar nga policia e vendit, ku edhe këta të fundit i shqiptuan një gjobë të majme.

Ish-konkurrenti i “Për’puthen” është dënuar me 200 euro, mirëpo shkaku i ndalesës dhe gjobës nuk është bërë i ditur.

Ishte vet ai që ndau lajmin me të gjithë ndjekësit e tij në Instagram, duke fletë-dënimin.

“Po shumë po më dojnë policia, vetëm këtë javë… kah t’më shohin m’nalin vec me m’fol”, shkruan ai me ironi.

Kujtojmë se Beart Rexhepi ishte i ftuar rishtazi në Prive për një rrëfim ekskluziv. Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm