Bleta Brovina, mahnitëse në setin e ri fotografik

By

Është e re në moshë dhe karrierë por kjo në asnjë moment nuk e bën Bleta Brovinën një emër të panjohur për publikun.

Falë disa projekteve të suksesshme në varg si ‘Harro’, e ‘Sa najs’ ajo tashmë përbën një prej emrave që premton shumë në të ardhmen e afërt.

E krahas punës intenzive në studio, Bleta duket se falë edhe menaxhmentit si pjesë e Diez Production po përmbush edhe tjerat aspekte që krijojnë figurën e një ylli.

Në prag të këngës së re, këngëtarja i ka paraprirë projektit me një set fotografik të realizuar nga Veton Osmani me pamje të kuruar nga Vesa Gashi e Fita e veshje të Look at me.

Me dy skena që shfaqin në dy ekstreme të pamjes, Bleta definitivisht shkëlqen me bukurinë e saj natyrale me të cilën identifikohet prej fillimeve në karrierë.

Prive.al ju sjell fotografi ekskluzive nga seti fotografik i cili si i plotë do postohet gradualisht nga vetë këngëtarja e re në rrjetet sociale.

Displaying IMG_3170.JPG

bleta

 

Artikuj të ngjashëm