Trendi i ri: Çunat e estradës me çanta në videoklipe (VIDEO)

By

Fillimisht, e nisi Noizy dhe Ledri.

Kur dyshja e famshme dha lajmin për një bashkëpunim, fansat po numëronin ditët për të parë edhe videoklipin.

Kur klipi i “Dje dhe Sot” u lansua, në sy ra paraqitja e dy reperëve më të suksesshëm shqiptarë.

Noizy dhe Ledri u shfaqën me çanta të markës Louis Vuitton, dhe me biçikleta.

Ky projekt që bëri bashkë artistët që dikur kanë qenë armiq, u pëlqye dhe sot numëron më shumë se 11 milionë klikime në youtube.

Nuk kaloi shumë kohë dhe u publikua bashkëpunimi tjetër mes dy këngëtarëve poshtu shumë të pëlqyer.

Majk dhe Capital T erdhën me projektin “Pasha jetën” i cili shpërtheu për shumë pak kohë.

Të njëjtën paraqitje e patën edhe këta, Majk dhe Capo u shfaqën me çanta në shpinë.

Më pas, ky trend me sa duket i pëlqeu edhe Seven Saraqit.

Këngëtari në projektin e ri të cilin e solli në bashkëpunim me Argjentina Ramosajn, doli me çantë në njërën pjesë të klipit.

Ky projekt i artistit i cili jeton në Amerikë, ka marrë komente pozitive dhe ka arritur t’i mbledhë afër gjysmë milioni shikime në youtube.

Si thoni ju, janë IN çantat e meshkujve në klipe apo jo?/Prive.al

Artikuj të ngjashëm