SI SHANË RITA NË SHQIP ?!

By

Rita Ora dje publikoi në kanalin e saj në YouTube versionin audio të bashkëpunimit të saj me Chris Brown të titulluar ‘Body on me’.

E për të folur rreth këtij projekti dhe planeve për të ardhmen ajo ishte musafire në The Cruz Show të Power 106 në FM.

Në një moment asaj iu kërkua në emision që të flasë pak më ndryshe se zakonisht dhe Rita zgjodhi që të bëjë këtë në gjuhën shqipe.

Se si tingëllon Rita Ora duke sharë në shqip mund ta ndiqni në videon më poshtë nga minuta 3:40. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm