Beart Rexhepi lë Kosovën

By

Prive ka zbuluar për planet e trajnerit të fitnesit Beart Rexhepi dhe kjo përfshin largimin nga Kosova.

Çfarë ka në plan ai dhe çfarë po ndodh me jetën e Beartit ndiqni materialin e mëposhtëm. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm