Kresha e Lyrical Son po sjellin këngë me reperen më IN të momentit!

By

Dy reperët e famshëm të grupit P.I.N.T, MC Kresha dhe Lyrical Son, po sjellin një bashkëpunim të ri, e kësaj here s’do të jetë me askë nga djemtë e estradës.

Dyshja e famshme siç merr vesh Prive, po bëjnë këngë me reperen më “in” të momentit, dhe ajo është Tayna.

Reperja e cila së fundmi ka publikuar një këngë solo me titullin “Caliente” do të bashkëpunojë me dy nga reperët më të mirë shqiptarë, e siç mëson Prive, kënga pritet të jetë me potenciale të hitit. /Prive.al

Përndryshe, hidhjani një sy intervistës së fundit “60-të sekondëshe” të Taynas dhënë për Prive në edicionin e kësaj jave:

Artikuj të ngjashëm