Ku u nisën të nesërmen e dasmës Marku e Nora?!

By

Javën e kaluar kurorëzuan dashurinë në një ceremoni luksoze në Kosovë por Mark Marku e Nora Muqaj nuk qëndruan gjatë në vendin e origjinës.

Të nesërmen e dasmës çifti u larguan nga Kosova drejt një destinacioni që nuk është se do na shkonte në mend, meqenëse zakonisht priten muaj të mjaltit.

Se ku shkuan çifti mund ta kuptoni në videon e mëposhtme ku mes tjerash zbulohen edhe detaje nga ceremonia, befasitë dhe koston e fustanit të Norës që kapte vlerë prej mijëra euro.

Artikuj të ngjashëm