Adriana dhe Keith ribashkohen në Prishtinë

By

Për disa javë ishin në distancë.

Duke mbajtur një lidhje që shpesh i ndan gjeografikisht mes Kosovës dhe Belgjikës, aktorja Adriana Matoshi, njëherësh deputete e zgjedhur dhe partneri i saj, futbollisti Keith Groeneveld nuk ishin krah njëri-tjetrit në një periudhë mjaft të rëndësishme.

Fushata, zgjedhjet e procesi i numërimit i kaluan të ndarë por jo edhe për shumë gjatë.

Adriana dhe Keith janë ribashkuar sot në Prishtinë.

Ka qenë Keith ai që ka postuar video nga sheshi i kryeqytetit, dorë për dore e të lumtur. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Prive.al (@prive.al)

Artikuj të ngjashëm