BBVK edhe më afër jush! Ja ku mund të përcillni çdo gjë rreth banorëve

By

BBVK tani është bërë pjesë e çdo familje dhe diskutim i çdo tavoline.

Për të gjithë ju që doni të jeni ngjarje me çdo të re rreth banorëve, diskutimeve dhe ngjarjeve ka edhe një kanal të ri.

Në Youtube tani mund të ndiqni edhe kanalin zyrtar të BBVK ku mund të ndiqni ngjarjet e ditës dhe çdo gjë rreth banorëve.

Klikoni KËTU.  /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm