Arbnora Ademaj – asnjëherë më seksi se në imazhet e fundit

By

E mbante titullin e Miss Kosovës dhe ende po vazhdon t’i qëndrojë prapa këtij epiteti.

Bukuroshja kosovare, Arbnora Ademaj e cila ishte zgjedhur Miss Kosovan ë vitin 2007-të, ka realizuar një set të ri fotografik dhe po duket mahnitëse.

Më fit se asnjëherë dhe shumë e tonifikuar, Ademaj e cila përvec garave të bukurisë ndoqi edhe një karrierë televizive, po shkëlqen në imazhet e fundit.

Ajo siç duket ka humbur edhe disa kilogramë, dhe ka arritur të vijë në formën e dëshiruar. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm