Nora Istrefi një ikonë mode, ja sa kushtoi veshja e saj e fundit

By

Për shumë gjatë Nora Istrefi ka dëshmuar veten se ajo sjell tendencat e fundit në stilin e saj personal.

Ajo duket gjithnjë e kuruar dhe veshjet e saj këndshëm përqafojnë edhe figurën e saj fizike. Këngëtarja gjithashtu është e kujdesshme edhe në përzgjedhjen e brendeve duke sjellë tendencat e fundit.

Së fundmi, ajo mori vëmendjen me postimin e saj të fundit. Nora shihet e veshur me një korset dhe një palë pantallonave të punuara në materialin e njëjtë.

View this post on Instagram

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi)

Ajo zgjodhi shtëpinë polake të modës Magda Butrym për veshjen e saj. Korseti kushton 730 £ (850 €) ndërkaq pantallonat kushtojnë 930 £ (1,083 €)

Artikuj të ngjashëm