Fejohet futbollisti i përfaqësueses së Kosovës

By

Arbër Zeneli është një futbollist i datëlindjes së vitit 1995 dhe në këtë sezon e vitit 2018 ka shënuar 6 gola në 23 ndeshje aktivizim me Heereneven.

Zeneli që është produkt i ekipit të Elfsborgut, ka luajtur me ekipet kombëtare të moshave të Suedisë, për t’u bashkuar me Kosovën në vitin 2016, ndërsa bëri debutimin në ndeshje me Kroacinë në 6 tetor 2016.

Në saje të sukseseve të tija në arenën fustbollistike, ai ka hyrë në arenën më të vështirë, të asaj së martesës.

Ai i kishte propozuar të dashurës së tij për martesë e që padyshim ajo ka thënë PO.

Lajmin e bëri të ditur vetë futbollisti duke postuar në Instagram foto të shrepura pak pas propozimit, duke shkruar “Ajo tha po!”. /Prive.al

View this post on Instagram

She said yes!

A post shared by Arber Zeneli🇦🇱🇽🇰🇸🇪 (@azeneli17) on

 

 

 

Artikuj të ngjashëm