Bashkëpunimi në i pazakontë – Sabri Fejzullahu në duet me këtë këngëtare

By

Këngëtari i njohur kosovar, Sabri Fejzullahu, po vjen në një bashkëpunim me një emër po ashtu të njohur të vendit, por jo shumë të njohur për talentin në muzikë.

Fejzullahu po sjellë bashkëpunim me modelen Morena Taraku, dhe këtë e ka thënë vet Morena në një postim në Instagram.

Duke publikuar fotografinë bashkëme Fejzullahun, modelja ka treguar se së shpejti pritet që të lansohet kënga e dyshes e shoqëruar me videoklip, e titulluar “Dashuri”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm