Buta dedikim ish të dashurës: Kam bërë gjëra të këqija, nuk ma fali

By

Ai sapo ka lansuar albumin tij të ri, “Vjeshtë dimër”, ku thotë se ka jetuar një jetë të vështirë, në mes rrugës dhe dhunës.

Reperi i ri kosovar i njohur me nofkën Buta, sonte në Nd’rrimin e Natës flet për albumin e tij, edhe për gjërat që e bëjnë t’i shkruajë ato tekste.

Në njërën nga këngët e tij të reja, ai i dedikon çdo varg një ish të dashure të tij, të cilën e ka lënduar shumë medisa veprime, për të cilat edhe është penduar.

“Kam bërë gjëra të këqija, siç duket ende nuk më ka falur’, ka thënë Buta gjatë intervistës në NIN, e cila transmetohet sonte në ora 22:00 në Klan Kosova. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm