Nuk do besoni sa kushton një darkë e të dashurit të Dua Lipës! (FOTO)

By

Isaac Carew, i dashuri i këngëtares me origjinë kosovare Dua Lipa duket se nuk është aspak dorështrënguar kur është fjala tek shpenzimet.

Ai bën një jetë mjaft luksoze me lëvizje nga një cep i botës në tjetrin, pushime romantike me të dashurën e tij dhe aventura nga më të çmendurat.

Por vërtetë ‘e çmendur’ ka qenë një faturë e një darke të ngrënë me kolëgë në një prej resorteve tropikale ku po gjendet me punë Carew.

Në Instagram ai ka ndarë shifrën astronomike prej mbi 5.000 dollarësh për një darkë të vetme e cila pa dyshim se ka qenë më e shtrenjta ndonjëherë për modelin.

Me çmime të tilla, shpresojmë që i dashuri i Dua Lipës s’do e ketë të gjatë qëndrimin në vëndin ku është aktualisht. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm