Bashkëpunimi i Skerdit është gati për lansim! (FOTO)

By

Skerdi ditë më parë ka paralajmëruar këngën e radhës që do të jetë bashkëpunim.

Nuk shkoi shumë kohë dhe e zbuloi emrin e artistes me të cilën po sjellin së bashku këngë.

Ai dhe Kanita së bashku kanë bashkuar forcat për këngën e re të titulluar “Xheloze”.

Përmes një postimi në Instagram, Skerdi tashmë bëri të ditur edhe datën e publikimit të bashkëpunimit.

“Xheloze” publikohet nesër në orën 18:00 në platformën Youtube. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm