Sukses i jashtëzakonshëm i Don Xhonit me këngën e re

By

Kënga ‘Maffia” është e para e reperit për këtë vit dhe u lansua në ditëlindjen e tij me 8 prill.

Muzika është realizuar nga producenti Rrzon, ndërsa ‘beat’-i nga: Rrzon, Pllumbi dhe Torch Music. Ndërkohë për tekstin është kujdesur vetë reperi. Klipi i këngës është realizuar nga produksioni Sekuencë Studio.

Së kënga u prit shumë mirë nga publiku u dëshmon e numëratori i klikimeve në Youtube.

Brenda tre ditësh ai arriti shifrën e 2 milionë klikimeve. Për të shënuar rastin reperi publikoi një fotografi në rrjetet e tij sociale për të falënderuar të gjithë muzikë-dashësit e tij. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm