Bashkëpunimi i Mozzik dhe Elvana tashmë ka një datë publikimi

By

Mozzik dhe Elvana Gjata janë në prag të finalizimit të bashkëpunimit të tyre muzikor “S’ka”.

Më 27 janar në ora 00:00 do të publikohet bashkëpunimi i tyre muzikor.

Këtë e bëri të ditur Mozzik, përmes një postimi në llogarinë e tij në Instagram, ku zbuloi datën e lansimit të bashkëpunimit të tyre.

Kënga “S’ka” është pjesë e albumit të Mozzik “Lamboziki”. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by MOZZIK (@mozzik)

Artikuj të ngjashëm