9 trendet e thonjve në vjeshtë për të frymëzuar manikyrin tuaj të ardhshëm

By

Ju mund t’i dalloni lehtësisht ata që kanë kaluar në modalitetin e vjeshtës duke kontrolluar manikyrën e tyre. Ndoshta ata u kanë dhënë lamtumirën njerëzve të ndritur në favor të neutralëve me humor? Ose ndoshta po përqafojnë një nga tendencat e këtij sezoni, që mund të përmblidhet me një fjalë: kontradiktore.

Manikyri i pastër dhe mezi i thonjve është bërë po aq i lakmuar sa ngjyrat opake. Thonjtë e shkurtër dhe të gjatë ndajnë qendër të vëmendjes. Dhe klientela e salloneve po kërkon dizajne të thonjve minimalistë dhe maksimalistë në masë të barabartë.

Tonet më të zhurmshme për momentin përfshijnë nuancat e stinës si ngjyrë kafe burgundy dhe toke, ndërsa ngjyrat neutrale super të tejdukshme dhe përfundimet e ftohta të kromit po vazhdojnë të jenë në trend dhe t’i tejkalojnë stinët.

Shihni më poshtë disa nga trendët e kësaj vjeshte. /Prive.al

E kuqja qershi
milan-fashion-week-2020-red-nails

Blu Navy

fall-nail-color-trends-2024-navy-blue-@betina_goldstein

Burgundy
fall-nail-color-trends-2024-burgundy-@andrea.macou

Cokollatë e zezë

fall-nail-color-trends-2024-dark-chocolate-@paintedbyjools

E pastër dhe me shkëlqim

fall-nail-color-trends-2024-clear-nails-Tory-Burch (from PR)

Mikro-french modern

fall-nail-color-trends-2024-micro-french-@julieknailsnyc

E gjelbër

fall-nail-color-trends-2024-olive-green-@nailzzbysteph

Portokalli e djegur

fall-nail-color-trends-2024-burnt-orange- @matejanova

Chrome

fall-nail-color-trends-2024-chrome-@nailartbyqueenie

 

 

Artikuj të ngjashëm