Karantina detyron Skerdin të marrë këtë vendim (VIDEO)

By

Skerdi Ago ka ndryshuar pamje.

Artisti nga Shqipëria, tregoi publikisht se bashkëshortja e tij Vesa, ia ka rruar kokën dhe mjekrën e tij.

Ai postoi një video në TikTok – rrjetin i cili aktualisht është shumë i famshëm dhe i përdorur nga fytyrat publike, të cilët po postojnë vazhdimisht video qesharake.

“Ca tbo karantina, të rruan gruaja”, ka shkruar këngëtari poshtë videos.

Nëse nuk e dini, Skerdi dhe Vesa janë prindër të një djali i quajtur Roi./Prive.al

Kliko KËTU

Artikuj të ngjashëm