Palltot më elegante – Ja ku po vishen së fundmi të famshmet shqiptare

By

Fotografitë e tyre të publikuara sëfundmi në Instagram, kanë rënë në sy për një detaj: pallto tejet elegante dhe të sofistikuara në detaje.

Nora Istrefi, Liberta Spahiu, Tuna dhe Ariana Fejzullahu, të gjitha janë veshur në të njëjtin butik që ndodhet në Prishtinë.

Ndërsa palltot e tyre, janë të markave botërore më në zë të momentit.

Nëse ju ka interesuar të dini se ku i morën këto pallto të cilat janë shumë “chik”, Prive e ofron adresën.

Butiku ku vajzat e njohura po vishen është “Jadore” i cili ndodhet në qendrën tregtare Royall Mall nëPrishtinë, më saktësisht në Rrugën B të kryeqytetit.

https://www.instagram.com/p/BqYBCV3F0tA/
View this post on Instagram

My Kinda Heaven

A post shared by TUNA (@tunasejdi) on

Në dyqanin Jadore, mund t’i gjeniveshjet e markave të njohursa si Maxmara, Weeknd Maxmara, Marella, Roman dhe Moschino.

Artikuj të ngjashëm