Bella Hadid për pak sa nuk shkeli rregullat e Instagram

By

Supermodelja Bella Hadid nuk nguron të zhvishet para kamerës kur është për artin e modës.

Dhe Bella Hadid bëri të njëjtën gjë të hënën kur ajo shfaqi një pamje të re në një foto si pjesë e xhirimeve të saj për Pop Magazine.
Modelja 23-vjeçare gati sa theu udhëzimet në Instagram dukjen e saj në fotot që publikoi në llogarinë e saj në Instagram.

Baring all: Bella Hadid got pulses racing on Monday when she shared a series of behind-the-scenes stills from her recent Pop magazine shoot

Grimi i Bella-s paraqiti një çehre të butë të plotë me mollëza të konturuara dhe quka. Ajo dukej se kishte vënë një dritëhije të lehtë në sy dhe thjesht një ngjyrë natyrale në buzë.

Risking a wardrobe malfunction: Bella merely opted for a leather jacket that was placed over her nipples to cover up

Këto foto erdhën nga kopertina e Bella në për Pop dhe u bënë nga fotografi i famshëm, Hugo Comte.

The winning shot: The outtakes came from Bella's September Pop cover and was photographed by celebrity photographer, Hugo Comte

Burimi: Dailymail.co.uk

Artikuj të ngjashëm