Bajrami me Prive: Këtë javë, materialet tejet interesante (VIDEO)

By

Në këtë të shtunë feste, Prive ju pret të shtunën me plot materiale interesante.

Në intervistë vjen reperi Lumi B, që flet për projektin e tij të fundit dhe mesazhin që përcolli me këngën “Makiato”.

Reperi Buta, tregon cila është këngëtarja më seksi shqiptare e në intervistë këtë javë, edhe grupi I famshëm shqiptar West Side Family.

Futbollisti kosovar Kushtrim Mushica, flet për ekipin që do e përkrahë në kampionatin Botëror në Rusi e po ashtu, këtë javë zbulojmë kush u nda nga i fejuari e kush po sjellë bashkëpunim ndërkombëtar. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm