‘Bad boy’ rikthen Argjentinën dhe reperin Vig Poppa

By

Ashtu siç kishte paralajmëruar Prive ditë më parë, reperi Vig Poppa dhe këngëtarja Argjentina Ramosaj kanë publikuar duetin e përbashkët ‘Bad boy’.

Kjo këngë ka tekst të Vig Poppas teksa mban vulën e Cekic.

Na thoni si ju duket? A po ju pëlqen si projekt?

Artikuj të ngjashëm