Baby G e ndarë nga i dashuri? – Kjo është e vërteta (FOTO)

By

Pak ditë më parë, kemi vënë re se Baby G hoqi të gjitha postimet nga Instagrami i saj dhe ajo që ra më së shumti në sy ishte që nuk e ndiqte më të dashurin e saj Lim Hotin.

Thashethemet filluan se çifti mund të ishin ndarë por tani po del të jetë e pavërtetë.

Këngëtarja riktheu postimet në Instagram por fotografitë me të dashurin ende jo.

Megjithatë, që nuk janë ndarë, e konfirmoi reperi Lim Hoti, përmes një video në Instagram ku shihet bashkë me artisten të cilën e uroi për ditëlindje.

“Gëzuar ditëlindjen yll”, ka shkruar ai duke na treguar se ata janë më të lumtur se kurrë.

Urime Baby G./Prive.al

Artikuj të ngjashëm