Shpërthejnë të qarat në kanagjegj me këngën e Shyhretes (VIDEO)

By

Këngëtarja Shyhrete Behluli fuqishëm po vazhdon t’i rezistojë kohës.

Krahas publikimit të projekteve të cilat dëgjohen e pëlqehen dhe pjesëmarrjes në koncerte, ajo anash nuk po i lë as kanagjegjet.

E njëri prej më të fundmëve ka qenë mjaft më i veçantë për emocionin që ka shkaktuar.

Me këngën e Behlulit në sfond për vajzën e cila ka natën e fundit para jetës së re me bashkëshortin, lotët duket se nuk kanë munguar për asnjë cast.

Kjo vërehet në videon e shpërndarë nga këngëtarja ku të gjitha të pranishmet rreth nuses e kanë vështirë t’i përmbahen lotëve gjatë këngës.

Ndiqni të plotë në videon më poshtë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm