Babë e bir sjellin ‘Nostalgji’

By

Sabri Fejzullahu dhe i biri i tij  Ermali kanë publikuar duetin e përbashkët të quajtur ‘Nostalgji’.

Kënga është punuar tek Wirusi kurse teksti është shkruar nga Arsim Bunjaku. Për videoklipin është përkujdesur produksioni Pro Video nga Shqipëria.

Projekti ka kohë që pritet nga fansat dhe si i tillë që në start ka arritur të ketë pëlqyeshmëri. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm