Kush nga kolegët tashmë e ka blerë albumin e Kreshës e Lyricalit?!

By

‘Rapsodët n’rap t’sotit’,tashmë është në dispozicion për të gjithë ata fansa të muzikës të labelit PINT.

Ky album që në momentet e para të daljes publike nëpër rrjete të ndryshme blerëse online,përveq që pati përkrahje nga adhuruesit e këtyre të fundit,atë filluan ta
porosisnin edhe vet kolegët e reperave ku në mesin e tyre janë: Besnik Canolli ose ndryshe 2po2,Seven Saraqi si dhe Bim Bima,të cilët edhe nuk hezituan ta bëjnë publike një gjë të tillë.

Përveq asaj ata nuk kursyen edhe fjalë të mira drejtuar ndaj këtij albumi dhe vet reperave.

Përkundër kësaj kanë qenë artistë të shumtë që ka një kohë të cilët edhe kanë kërkuar mos vonimin e lansimit të këtij albumi,ku ndër ta ishin si:Ledri Vula,Capital T,Bim Bima,Lumi B etj./Prive.al/

seven

besniku

Artikuj të ngjashëm