Pak orë larg klipit të ri të Ingrit Gjonit!

By

Ka disa javë që po përflitet për një bashkëpunim mes Ingrit Gjonit dhe Sabianit, por deri atëherë artistja nuk do të qëndroj në heshtje.

Ingriti ka paralajmëruar këngën e saj më të re me Vida Kunora “Me zemër”.

Klipi i saj është gati dhe na ndajnë pak orë deri te publikimi.

Premiera e saj do të bëhet sot në ora 17:00./Prive.al

View this post on Instagram

@arkivashqip @vida.kunora 🎤🎼😘

A post shared by Ingrit Gjoni (@ingritgjoniii) on

Artikuj të ngjashëm