Kokëdhimbje të tmerrshme gjatë shtatzënisë: Modelja po e trajton me botox

By

Modelja Chrissy Teigen i është nënshtruar një procedure botoksi me qëllimin e vetëm për të tejkaluar dhimbjen e kokës prej shtatëzanisë.

“Mu duk interesante që muskujt e qafës mund të kishin efekt në dhimbjet e kokës. Në bëmë një kombinim të beta blocker dhe frekuencës me radio valë”.

Ajo tregon që dhimbjet e kokës ishin aq të rënda sa ajo tani “po sheh dritë më në fund”.

Ndjekësit e saj i kërkuan që të tregonte më shumë për procedurën edhe pse nuk e kishin këtë problem për shkak të shtatëzanisë.

“Botoksi që kam bërë në nofulla për shkak të shtrëngimit të dhëmbëve, më ka ndryshuar jetën”, ka përfunduar modelja.

Artikuj të ngjashëm