Meghan Markle bën atë që s’e bëri kush më parë nga familja mbretërore, zbuloi gjininë e bebes?

By

Një raportim i ri është publikuar duke supozuar se Meghan Markle e ka zbuluar gjininë e bebes së saj me Princin Harry në festen e bebes së saj.

Sipas revistës Us Weekly, dukesha u ka thënë mysafirëve se ajo dhe Princi po presin një bebe.

Mirëpo raportimi është ende I pakonfirmuar tani për tani. Në anën tjetër Dukesha Middelton dhe Princi William, asnjëherë nuk e kanë bërë publike për asnjërin nga fëmijët e tyre, gjininë.

Artikuj të ngjashëm