Azet dhe Tayna vijnë në bashkëpunim dhe këtu mund të dëgjoni pak nga kënga e re

By

Ka disa ditë që Azet dhe Tayna kanë njoftuar bashkëpunimin e tyre të ri.

Kënga titullohet “Tequila” dhe do të lansohet me datë 30 qershor.

Ndërkaq, së fundmi artistja ka ndarë edhe një sekuencë të shkurtër të asaj që do të jetë kënga e re.

Dëgjojeni në postimin e mëposhtëm. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Tayna (@tayna)

Artikuj të ngjashëm