ARTISTËT PËRKRAHIN ELHAIDA DANIN!

By

Sot, të gjithë shqiptarët por jo vetëm janë me sy e vesh drejt festivalit europian të këngës.

Shqipëria sot përfaqësohet nga këngëtarja Elhaida Dani dhe kënga ‘I’m alive’.

Edhe artistët shqiptarë, kolegë të Danit kanë uruar delegacionin shqiptar në ‘Eurovision’.

Ndër emrat që i uruan fat Shqipërisë janë: Leonora Jakupi, Klaudia Pepa, Alban Skënderaj, Kida, Rozana Radi, Teuta Krasniqi, Cozman,Aurela Gaçe, Sellma e shumë emra të tjerë. /Prive.al

https://instagram.com/p/232R5zjQAg

https://instagram.com/p/231PYTQic3

 

https://instagram.com/p/23xrpKQNUz

https://instagram.com/p/23xqEtPvRT

https://instagram.com/p/23zrxvNHto

https://instagram.com/p/23WugFwU2R

https://instagram.com/p/23OyeTgYhp

Artikuj të ngjashëm