Dy javë para finales: Çka pritet të ndodhë sonte në “Prime” të Big Brother VIP Kosova?

By

Dy javë para finales, tensioni në shtëpi vërehet çdoherë e më shumë.

Të tjera raporte po vihen në pikëpyetje.

Sfidat e “Vëllait të Madh” ia kanë sprovuar banorët seriozisht.

Kush largohet nga një prej nominimeve më të forta deri më tani?

Rrëfimi i Blerandos dhe një surprizë pas tre muajsh.

Këto dhe shumë të tjera mund t’i ndiqni sonte nga ora 21:00 në ‘Prime’ të Big Brother VIP Kosova.

Artikuj të ngjashëm