Dedikuar dashurisë… publikohet ‘Doruntina’ nga Tayna (VIDEO)

By

Është publikuar projekti i katërt nga rep-artistja Tayna.

Kënga quhet ‘Doruntina’ – emri i vërtetë i këngëtares, i shoqëruar me videoklip.

Artistja kësaj radhe erdhi më ndryshe, pasi në projektet e para, Tayna u paraqit më e ‘egër’.

Ky projekt u realizua nga Cricket ndërkaq tekstin e shkroi vetë artistja.

Kujtojmë që Tayna u bë e njohur me ‘Columbiana’ në bashkëpunim me Don Phenom më pas me ‘Shqipe’ dhe së fundmi me ‘Fake’.

Në vazhdim, ndiqeni klipin./Prive.al

Artikuj të ngjashëm