Aurela Hoxha zbulon portretin e të birit në tre mujorin e lindjes së tij

By

Para pak javësh Aurela Hoxha njoftoi të gjithë që është bërë nënë për herë të parë.

Ajo dhe bashkëshorti i saj janë bërë prindër të një djali, të cilin e pagëzuan me emrin Alaron.

Deri më tani ajo ka mbajtuar çdo gjë private që nga shtatëzania e deri te lindja e të birit.

Mirëpo në tre mujorin e lindjes së tij ajo ka zbuluar portretin e plotë të tij. /Prive.al

“Gjithmonë bashkë! Gëzuar 3 mujorin jeta ime! Të dua Alaron”.

 

View this post on Instagram

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela)

Artikuj të ngjashëm