Xheraldina Vula me fjalë prekëse për babain në përvjetorin e martesës së tij

By

Në fillimin e këtij viti Xheraldina Vula humbi babain e saj.

Sot në këtë ditë ai do të shënonte përvjetorin e 62-të, të martesës së tij.

Me fjalë prekëse Xheri në këtë ditë të veçantë e kujtoi babanë e saj.

“Nje jete e tane bashke. Sot do të ishte pervjetori 62 dhe si një person do të zgjonte me heret qe ta befasoje nanen. Nuk besoj se ka fjet mbreme qe ta zgjosh sot. Ka mall per ty ta gjellë. Shume mall’. /Prive.al

 

View this post on Instagram

A post shared by xheraldina (@xheraldina)

Artikuj të ngjashëm