Aurela Hoxha ka një këshillë për të gjitha nënat dhe trupin post-partum

By

Para pak jaësh, Aurela Hoxha njoftoi të gjithë ndjekësit  e saj që ajo është bërë nënë.

Data e saktë e lindjes së djalit nuk dihet akoma për faktin se ajo ka mbajtur të fshehtë shumë detaje të shtatzënisë.

Së fundmi, modelja realizoi një sesion pyetjesh përgjigjesh me ndjekësit e saj që ishin shumë kuriozë për eksperiencën e saj të mëmësisë.

Shumë nga ata mbetën pafjalë për fizikun e saj të pas-lindjes që ajo ia atribuon mungesës së gjumit.

“Si ia dole që i ke format perfekte?”, i ka shkruar një tjetër. “Jepi pak kohë vetes, pa stres dhe sigurisht do rikthehesh në format e tua”, ka shkruar Aurela. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm