Bashkëpunimi i Majk dhe Ghetto Geasy është këtu dhe nuk duhet humbur

By

Erdhi pak minuta me vonesë nga se është paraparë, mirëpo pritja ia vlejti për bashkëpunimin e ri të Majk dhe Ghetto Geasy.

Kënga e re titullohet “Mari” dhe është shoqëruar me videoklip.

Të plotë mund ta ndiqni në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm