Fjolla Morina dhe Fisnik Syla martohen

By

Dashuria e Fjolla Morinës dhe Fisnik Sylës është kurorëzuar me martesë.

Ishte Fjolla që dha lajmin e martesës me një ndryshim në profilin e saj në Facebook. Statusi i saj kishte ndryshuar në e martuar me biznesmenin.

Të shumta ishin urimet në njoftimin e këngëtares. Ndërkaq Prive pati raportuar se çifti  po planifikonin për një dasmë të madhe këtë muaj.

Por gjatë rrugës duket se plani ka ndryshuar, ose të paktën dasma e madhe që do të celebronte dashurinë e çiftit është shtyrë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm