Artani tregon sekretin e lumturisë me gruan e tij (VIDEO)

By

Artan Thaqi ka shpalosur 5 momentet e tij më të rëndësishme të jetës në Prive.

Ish-finalisti i Big Brother VIP Kosova, ka folur për shumë gjëra, përfshirë këtu edhe ato personale.

Ai ka treguar edhe sekretin e lumturisë të një marrëdhënieje të gjatë.

Ndiqni videon dhe kuptoni ‘5 datat’ e tij./Prive.al

Artikuj të ngjashëm