Këngëtarja e njohur së shpejti me projekt të ri (VIDEO)

By

Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj para dy muajsh publikoi projektin e saj të fundit me titull “Sa herë mke dasht” .

Përpos asaj që kënga morri mjaft shumë vëmendje nuk u la pa u komentuar edhe paraqitja e Albërisë e cila pavarësisht se është bërë gjyshe po konkurron fuqishëm emrat e rinjë të skenës me dukjen e saj.

E këto ditë ajo ëshë duke qëndruar në Tiranë dhe përpos intervistave që ka pasur atje është duke punuar edhe me një projekt të ri muzikor.

Se çfarë lloj kënge po punon ajo  dhe se a do të jetë single apo bashkëpunim këto e shumë përgjigje të tjera mund ti kuptoni në video.

 

 

Artikuj të ngjashëm