Adelina në një gjendje të rrallë: I shpreh dashurinë të dashurit me fjalët magjike

By

Në një mbrëmje të zakonshme, pa ndonjë arsye për festë, Adelina Tahiri surprizohet nga i dashuri në mënyrën më të bukur.

Këngëtarja gjatë një darke me familjen e saj, ka marrë një buçet të mrekullueshëm trëndafilash të kuq, që simbolizojnë dashurinë.

Dhe nga dashuria i erdhën edhe ata.

Ndonëse nuk e ka bërë ende publik të dashurin, ajo e ka pranuar se është në lidhje dhe e lumtur, ndërsa mbrëmë, në profilin e saj në Instagram, ka publikuar një video në të cilën i tregon lulet e bukura që i solli i dashuri.

Ajo madje, nëpërmes këtij postimi, madje i ka shprehur atij edhe dashurinë duke i thënë vetëm dy fjalët magjike: Të dua! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm