Nuk do besoni me kë do vijë në duet Teuta Selimi

By

Këngëtarja Teuta Selimi shumë shpejt do të sjellë një projekt të ri.

Ndryshe prej paraprakut, ky që do të publikohet do jetë në duet.

Por, me kë do i bashkojë forcat këngëtarja?

Prive në rubrikën ‘E vërtetë, e pavërtetë’ ka zbuluar duetin tejet interesant mes Teutës dhe reperit Vig Poppa.

Kombinim i papritur… /prive.al

Artikuj të ngjashëm