Arta Bajrami së shpejti me klip

By

Këngëtarja Arta Bajrami ka përfunduar njërin nga projektet e kësaj vere.

Kënga do të jetë ritmike dhe tashmë ka marrë vulën përfundimtare edhe me videoklip.

Produkti muzikor është nga Arbasound e videoklipi nga Imagine.

Pas kësaj ajo do sjell edhe një tjetër klip për muajt e nxehtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm