Për herë të parë, Gold Ag në duet me këtë këngëtare (VIDEO)

By

Gold Ag njihet për bashkëpunime të shumta, shpesh herë me këngëtarë të muzikës pop e herë me ata të muzikës popullore.

Këngëtari kësaj radhe ka vendosur t’i bashkojë forcat me Yllka Kuqin.

Dyshja kanë realizuar këngën e re që është ritmike dhe që titullohet “Xhan”. Ky projekt që është i Gold Ag-së është punuar në studion Devox ndërkaq për klipin po kujdeset M Production.

Para këtij bashkëpunimi, Yllka e ka gati këngën e saj të re e cila pritet të publikohet së shpejti./Prive.al

Artikuj të ngjashëm