Tuna s’ndalet më, sapo paralajmëroi këngën e radhës

By

Në fillim të këtij muaji, Tuna u rikthye me ‘Chonga’ pas një pauze të gjatë pasi u bë nënë.

Ajo ia dedikoi një kohë të madhe djalit të saj Tianit, dhe për të hoqi dorë edhe nga muzika, të paktën për disa vite.

Por, këngëtarja nuk e ka ndërmend të pauzojë më.

Përmes opsionit pyetje/përgjigje në Instagram, Tuna është pyetur nga dikush nëse do të ketë edhe një këngë të re nga ajo.

Artistja u përgjigje: ‘Shumë shumë shumë shpejtë’.

Tuna ka postuar edhe fotografi ditë më parë, nga një studio bashkë me Seven Saraqin i cili i ndihmoi për ‘Chonga’, duke konfirmuar se shumë shpejtë do të kemi edhe një projekt të ri nga ajo./Prive.al

Artikuj të ngjashëm